Kaliteli Adıyaman tütünü

Tütün-Tabacco
25 Aralık 2017
Adıyaman Tütünü Yapısı
23 Ocak 2018

Adıyaman bölgesindeki doğal yollarla yetişen ve hormonal hiçbir katkı maddesi kullanılmadan yetiştirmek üzere yapılan çalışmalar ile içicilerin memnuniyetini üst düzeyde sağlamak için Adiyamantutunmarketim.com olarak çalışmalara başlamaktayız.

Doğal gübre ve suyun birleşmesi ile tütün bitkilerimizi yetiştirmekteyiz. Sadece hayvan gübresi ve suyla yetiştiriyoruz. Renk ve içim doğal yollarla sağlanmış oluyor kalitenin başlıca nedeni ise doğallıktır.

Yetiştirdiğimiz tütünler olgunlaştıktan sonra kurutma aşamasındaki rölü ise güneşten alıyoruz. Biz ürünlerimizi güneşte kurutulmuş şekilde doğal yapısı değişmeden direkt yapısını koruyumuş oluyoruz..

Ve sipariş aşamasında ise kuru yapraklar kıyılması için su ile nemlendirilir. Kumaş kıvamına geldiği zaman makinelerde kesilerek kıyılmış halde sizlere taze şekilde gönderilmiş olur.

Kısacası ürünlerimizin fabrika da işlenen sigaralara göre hiç katkı maddesi olmadığını kanıtlamak mümkün. Sigaradan daha faydalı demek mümkündür.

Ne kadar Adıyaman Tütünü nü övsek de sigara ve tütün içmek sağlığı olumsuz etkiliyor. Eğer bırakamıyorum diyorsanık en doğal tütünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

dumansız günler dileğiyle

Adiyamantutunmarketim.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: